Εισαγωγή προϊόντος σε μεταλλικό πάγκο εξωτερικού χώρου
Ο μεταλλικός πάγκος εξωτερικού χώρου είναι σχετικά παχύς και στιβαρός, με σκληρότητα δεκάδες φορές ισχυρότερη από το μασίφ ξύλο, καθιστώντας τον ένα από τα μεταλλικά έπιπλα που προτιμώνται τόσο σε εσωτερικούς όσο και σε εξωτερικούς χώρους.
Οι μεταλλικοί πάγκοι εξωτερικού χώρου φτιάχνονται συνήθως με αυτόν τον τρόπο, για να ζεσταθεί το σίδερο σε υψηλή θερμοκρασία για να γίνει υγρό το σίδερο και στη συνέχεια να το αδειάσει σε καλούπια για ψύξη και διαμόρφωση. Με την επεξεργασία λεπτομερειών όπως η συγκόλληση και το τρέξιμο, η επιφάνεια είναι λεία και χωρίς γρατσουνιές, με ανάγλυφη πινελιά. Βαμμένοι με βαφή πούδρας ή γαλβανισμό, οι μεταλλικοί πάγκοι εξωτερικού χώρου έχουν τα χαρακτηριστικά ότι είναι αδιάβροχοι και μη σκουριασμένοι. Επειδή οι μεταλλικοί πάγκοι εξωτερικού χώρου είναι σχετικά σκληροί και ανθεκτικοί, με παχιά υφή που δεν σκουριάζει, χρησιμοποιούνται ευρέως σε πάρκο, πλατεία, εμπορικά κέντρα κλπ δημόσιους χώρους. Είναι επίσης μια καλή επιλογή για ιδιωτικούς κήπους.
Ο παρακάτω μεταλλικός πάγκος εξωτερικού χώρου πωλείται καλά στην Ευρώπη.
1) Αρ. μοντέλου: BC.B-A4 2) Μήκος: 2 μέτρα 3) Βάρος: 110 kg, 4) Λεπτομερή μεγέθη: πλάτος βραχίονα: 575 mm; Ύψος πλάτης: 900mm; ύψος του καθίσματος:355mm 5) Εξάρτημα: ένα ολόκληρο κάθισμα, μια ολόκληρη πλάτη, δύο μπράτσα, δύο μικρά κοντάρια κάτω από το κάθισμα. 6) Ποσότητα φόρτωσης σε κοινό δοχείο 20': 200 σετ
{09} {49}
Παγκάκι